Mobilita bez hranic

Cyklobus České Budějovice - Gmünd Österreich

anotace-obloucek-jikord.jpg

ROK 2013

V létech 2009 – 2011 byl zpracován za podpory EU projekt „Mezinárodní mobilita – Mobilita bez hranic", na kterém se podílely organizace Jihočeská Silva Nortica a Projektverein Waldviertel ve spolupráci s Jihočeským krajem a Spolkovou zemí Dolní Rakousko. V rámci Studie rozvoje dopravní infrastruktury a dopravy byl předložen návrh na realizaci sezónní veřejné dopravy v úseku České Budějovice – Gmünd. Na základě jednání společnosti JIKORD s Jihočeským krajem a provozovatelem linek cyklobusů ČSAD JIHOTRANS byla pro období od 29. června 2013 do 1. září 2013 (vždy v sobotu a neděli) zavedena „oranžová" linka 000250 České Budějovice - Lišov - Třeboň - Stříbřec - Chlum u Třeboně - Majdalena - Suchdol nad Lužnicí - Halámky - Neu Nagelberg – Gmünd. Dopravce tuto linku provozoval na komerčním základě s finanční účastí JE Temelín. Celkem bylo přepraveno 607 osob a 133 jízdních kol. Podle dosažených výsledků lze předpokládat její zařazení do sítě cyklobusů i v roce 2014.

anotace-obloucek-jikord.jpg

Projekt je spolufinancován z rozpočtu Jihočeského kraje.

jihocesky-kraj-barevne-page-002-zmensene-2x.jpg

PÁR VĚT O NÁS

I think that education is essntial part of our life. And it's important to get all materials and help, so I go here if I have some difficulties. It's good that I can askto write me an assignment and get excellent result. In any case, I have the possibility to get new knowledge.

Jaké jsou výhody hraní v online kasinu netbet?

Jednou z hlavních výhod hraní v online kasinech, jako je NetBet, je to, že hráči mohou využívat mnohem širší nabídku her než v běžném fyzickém kasinu. NetBet nabízí hry od některých z největších a nejlepších poskytovatelů softwaru v oboru, včetně Microgaming, Playtech a IGT, takže si hráči mohou užít online kasino netbet vše od klasických stolních her, jako je blackjack a ruleta, až po moderní video automaty se zajímavými bonusovými funkcemi.

Naším hlavním cílem je zajištění dopravní obslužnosti (DO) veřejnou dopravou
v souladu s legislativou EU, ČR a příslušnými rozhodnutími samosprávy kraje.
Jedním z cílů je příprava a postupné zavádění integrovaného dopravního systému kraje.
Při postupné realizaci také jeho organizace a řízení.
Jednou z priorit společnosti je i kontrolní činnost.
Věříme, že zde postupně naleznete veškeré informace, které budou mít souvislost s dopravní obslužností v našem kraji.

NAPIŠTE NÁM DO JIKORDu

V případě otázek nebo nejasností nám neváhejte napsat.
Odpovíme Vám co nejdříve.