Významná ocenění

anotace-obloucek-jikord.jpg

SLAVNOSTNÍ UDÍLENÍ MEDAILÍ (ČERVEN 2014)

00-doc-ing-zdenek-zemliceka-csc.jpg

Již tradiční setkání zaměstnanců VŠTE, které se konalo na konci června 2015 pro připomenutí přicházejícího léta a prázdnin, bylo letos obohaceno o vůbec první předávání medailí určených nejen akademiským pracovníkům VŠTE, ale i ostatním osobám, které přispěli svou prací k rozvoji školy. Celkem byly uděleny čtyři medaile.

Za zásluhy v oblasti rozvoje VŠTE byl oceněn doc. Ing. Zdeněk Žemlička, CSc., tehdejší poradce jihočeského hejtmana pro dopravu, první jednatel společnosti JIKORD a později ekonom dopravy v téže společnosti, tedy Jihočeského koordinátora dopravy, který stál u vzniku VŠTE v Českých Budějovicích a VŠE v Jindřichově Hradci.

anotace-obloucek-jikord.jpg
ZLATÁ ŠUPINA (30. ŘÍJNA 2014)

zlata-supina-30-10-2014-doc-ing-zdenek-zemlicka-csc.jpg

Tuto Cenu hejtmana získal doc. Ing. Zdeněk Žemlička, CSc. u příležitosti oslav 96. výročí vzniku samostatného československého státu 28. října 1918. Slavnostní ceremoniál se odehrál ve středu 29. října 2014 v reprezentativních prostorách bývalé zámecké jízdárny v Hluboké nad Vltavou, kde nyní sídlí Alšova jihočeská galerie.

Pan doc. Ing. Zdeněk Žemlička, CSc. byl oceněn za významné zásluhy při rozvoji školství, dopravy a veřejné správy v Jihočeském kraji. Narodil se 4. července 1941 ve Vysokém Mýtě. Vystudoval Vysokou školu dopravní v Žilině. Studium ukončil v roce 1963. V roce 1977 ukončil vědeckou aspiranturu a dosáhl titulu kandidáta věd. Po vyšetřování státní bezpečností byl jako nepřátelská osoba nucen odejít z vysoké školy a od roku 1986 působil ve Výzkumném ústavu dopravním Žilina. Stal se členem Vědecké rady ministerstva dopravy ČR. Koncem roku 1990 byl osloven přípravným výborem pro vznik vysoké školy v Jindřichově Hradci s nabídkou na organizaci vzniku budoucí Fakulty regionálního managementu. Po přijetí nabídky přesídlil do Jindřichova Hradce (1991) jako zástupce ředitele školského úřadu. Po obhajobě akreditačního projektu před Akreditační komisí Vlády ČR a vzniku fakulty se Žemlička stal jejím prvním děkanem. Fakultu managementu v Jindřichově Hradci vedl dvě volební období, od jejího založení 1. září 1994 až do 28. ledna 1999.

V roce 1999 se na základě konkurzu stal přednostou Okresního úřadu v Jindřichově Hradci a zasloužil se o hladké ukončení činnosti úřadu v rámci transformace veřejné správy ČR a přechod pracovníků úřadu na městské úřady v Jindřichově Hradci, Třeboni a Dačicích. Jako předseda povodňové komise a bezečnostní rady okresu se zasloužil za zvládnutí rozsáhlých povodní v roce 2002.

Inicioval založení společnosti JIKORD, s. r. o., která od roku 2010 funguje jako Jihočeský koordinátor dopravy v Jihočeském kraji. Ve společnosti až do posledních chvil působil jako ekonom dopravy. Působil rovněž jako poradce hejtmana Jihočeského kraje pro dopravu. Zároveň byl docentem na Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích.

zlata-supina-hejtmana.jpg

PÁR VĚT O NÁS

I think that education is essntial part of our life. And it's important to get all materials and help, so I go here if I have some difficulties. It's good that I can askto write me an assignment and get excellent result. In any case, I have the possibility to get new knowledge.

Jaké jsou výhody hraní v online kasinu netbet?

Jednou z hlavních výhod hraní v online kasinech, jako je NetBet, je to, že hráči mohou využívat mnohem širší nabídku her než v běžném fyzickém kasinu. NetBet nabízí hry od některých z největších a nejlepších poskytovatelů softwaru v oboru, včetně Microgaming, Playtech a IGT, takže si hráči mohou užít online kasino netbet vše od klasických stolních her, jako je blackjack a ruleta, až po moderní video automaty se zajímavými bonusovými funkcemi.

Naším hlavním cílem je zajištění dopravní obslužnosti (DO) veřejnou dopravou
v souladu s legislativou EU, ČR a příslušnými rozhodnutími samosprávy kraje.
Jedním z cílů je příprava a postupné zavádění integrovaného dopravního systému kraje.
Při postupné realizaci také jeho organizace a řízení.
Jednou z priorit společnosti je i kontrolní činnost.
Věříme, že zde postupně naleznete veškeré informace, které budou mít souvislost s dopravní obslužností v našem kraji.

NAPIŠTE NÁM DO JIKORDu

V případě otázek nebo nejasností nám neváhejte napsat.
Odpovíme Vám co nejdříve.